Gazele Biznesu Gazele Biznesu

O nas

Firma Handlowa SMĘTEK jest obecna na rynku materiałów drewnopochodnych od blisko 20 lat. Od samego początku oferujemy produkty naszego największego partnera – łotewskiej firmy Latvijas Finieris, europejskiego lidera w produkcji sklejki brzozowej. Ponadto oferujemy produkty renomowanych producentów sklejki z Rosji, Estonii, Litwy i Chin.

 

Uczciwość, rzetelność i szacunek dla każdego partnera handlowego to wartości którym hołdował  Pan Andrzej Smętek, założyciel Firmy Handlowej SMĘTEK. Zaufanie, lojalność,  oraz ciężka praca i ogromne zaangażowanie w to  co robimy to filary zasad i norm na których powstała nasza firma. Dzisiaj wiemy że się opłacało. Jesteśmy  jednym z największych dystrybutorów sklejki w Polsce a w obszarze sklejki brzozowej jesteśmy niekwestionowanym numerem 1. W roku 2007 dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

 

W roku 2007 przenieśliśmy się do nowo wybudowanej siedziby w Gdańsku, przy ulicy Słowackiego 181, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Ponadto posiadamy trzy oddziały: we Włocławku, Katowicach i Warszawie. Dysponujemy łączną powierzchnią magazynową ponad 3500 m2. W każdym z oddziałów utrzymujemy stany magazynowe towaru pozwalające na prowadzenie płynnych dostaw do stałych odbiorców jak i klientów indywidualnych. Przeszkolona i doświadczona kadra potrafi doradzić i wskazać właściwy produkt do określonych potrzeb klienta a szeroki wachlarz dostawców pozwala optymalnie wyważyć ofertę jakościową i cenową.