Gazele Biznesu Gazele Biznesu

Sklejka brzozowa

Sklejka suchotrwała
Oferowana sklejka jest produkowana z najwyższej jakości rosyjskiego drewna brzozowego. Składa się z fornirów o grubości 1,4 mm układanych usłojeniem na krzyż. Wielowarstwowa konstrukcja oraz bardzo dobre właściwości drewna brzozowego czynią ją znakomitym materiałem konstrukcyjnym i dekoracyjnym o niezliczonej ilości zastosowań.
Sklejka wodoodporna
Oferowana sklejka jest produkowana z najwyższej jakości drewna brzozowego. Składa się z fornirów o grubości 1.4 mm ułożonych usłojeniem na krzyż. Wielowarstwowa struktura oraz bardzo dobre właściwości drewna brzozowego powodują, że sklejka charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością i trwałością. Do jej produkcji używa się żywicznego kleju fenolowego, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne i wrzącą wodę.
Sklejka foliowana
Sklejka foliowana powstaje z pokrycia brzozowej sklejki wodoodpornej warstwą filmu fenolowego lub melaminowego (jednostronnie lub obustronnie). Brzegi sklejki są w standardzie powlekane farbą akrylową w kolorze powłoki, co zapobiega przenikaniu wilgoci.
Sklejka antypoślizgowa
Jest produkowana z najwyższej jakości rosyjskiego drewna brzozowego. Składa się z fornirów o grubości 1.4 mm ułożonych usłojeniem na krzyż. Wielowarstwowa struktura oraz bardzo dobre właściwości drewna brzozowego wpływają na bardzo wysokie własności wytrzymałościowe sklejki.
Sklejka szalunkowa
Sklejka szalunkowa powstaje z pokrycia brzozowej sklejki wodoodpornej warstwą filmu fenolowego. Brzegi sklejki są w standardzie powlekane farbą akrylową w kolorze powłoki, co zapobiega przenikaniu wilgoci.
Sklejka do cięcia laserem
Oferowana sklejka jest produkowana z najwyższej jakości drewna brzozowego. Zastosowany w procesie produkcyjnym specjalistyczny klej jest odporny na działanie lasera, forniry sklejki są bardzo uważnie selekcjonowane pod względem dopuszczalnych defektów.
Sklejka lakierowana
Sklejka brzozowa lakierowana jest pokrywana 1-3 warstwami lakieru (jednostronnie lub obustronnie).