Dystrybucja

Rozbudowana sieć dystrybucji, zepewnia
utrzymanie płynności dostaw w dowolne
miejsce w kraju i za granicą.

 

Centrala Gdańsk

F.H. SMĘTEK

ul. Juliusza Słowackiego 181
80-298 Gdańsk

email: gdansk@fhsmetek.pl
tel.: 58 340 51 00
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Dane do faktury

F.H.SMĘTEK
ul. Klonowicza 80A
80-408 GDAŃSK
NIP: 847-117-67-48

Nr konta:
24 1750 1325 0000 0000 1198 9721
BNP Paribas S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Rafał Szymański
email: rafal.szymanski@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 70

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Sasin
email: katarzyna@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 75

Specjalista ds. logistyki

Anastasiya Charankova
email: logistyka@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 61

Kierownik oddziału

Dawid Ślusarczyk
email: dawid@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 03

Księgowość

Małgorzata Kościecha
email: gosia@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 66

Specjalista ds. sprzedaży

Mariusz Szymański
email: mariusz@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 00

Specjalista ds. sprzedaży

Fabian Słodownik
email: fabian@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 02

Terenowy specjalista ds. sprzedaży

Marcin Strugała
email: marcin.strugala@fhsmetek.pl
tel. 663 923 560

Kierownik magazynu

Norbert Mietlarek
email: norbert@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 04

Dyrektor Zarządzający

Tomasz Romulewicz
email: tomasz@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 76