ДИСТРИБУЦИЯ

Расширенная сеть дистрибуции обеспечивает
гибкость доставок в любую точку в стране и за рубежом.

Centrala Gdańsk

F.H. SMĘTEK

ul. Juliusza Słowackiego 181
80-298 Gdańsk

email: gdansk@fhsmetek.pl
tel.: 58 340 51 00
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Dane do faktury

F.H.SMĘTEK
ul. Klonowicza 80A
80-408 GDAŃSK
NIP: 847-117-67-48

Nr konta:
24 1750 1325 0000 0000 1198 9721
BNP Paribas S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Rafał Szymański
email: rafal.szymanski@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 70

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Sasin
email: katarzyna@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 75

Kierownik oddziału

Dawid Ślusarczyk
email: dawid@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 03

Księgowość

Małgorzata Kościecha
email: gosia@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 66

Specjalista ds. sprzedaży

Mariusz Szymański
email: mariusz@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 00

Specjalista ds. sprzedaży

Fabian Słodownik
email: fabian@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 02

Terenowy specjalista ds. sprzedaży

Marcin Strugała
email: marcin.strugala@fhsmetek.pl
tel. 663 923 560

Kierownik magazynu

Norbert Mietlarek
email: norbert@fhsmetek.pl
tel. 58 340 51 16

Dyrektor Zarządzający

Tomasz Romulewicz
email: tomasz@fh-smetek.pl
tel. 58 340 51 76

 

Oddział Warszawa

F.H. SMĘTEK

ul. Graniczna 22
05-090 Janki

email: warszawa@fhsmetek.pl
tel.: 22 720 64 91
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek
8:00 — 16:00

Dane do faktury

F.H.SMĘTEK
ul. Klonowicza 80A
80-408 GDAŃSK
NIP: 847-117-67-48

Nr konta:
71 1750 1325 0000 0000 1202 0497
BNP Paribas S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Rafał Król
email: rafal.krol@fhsmetek.pl
tel. 22 720 64 91

Specjalista ds. sprzedaży

Stanisław Nowacki
email: stanislaw@fhsmetek.pl
tel. 22 720 32 86

Kierownik magazynu

Paweł Ryszkowski
email: pawel@fhsmetek.pl
tel. 513 906 888

Kierownik oddziału

Radosław Stefanowicz
email: radek@fhsmetek.pl
tel. 22 720 64 92

 

Oddział Katowice

F.H. SMĘTEK

ul. Krakowska 87
40-391 Katowice

email: katowice@fhsmetek.pl
tel.: 32 255 80 16
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek
8:00 — 16:00

Dane do faktury

F.H.SMĘTEK
ul. Klonowicza 80A
80-408 GDAŃSK
NIP: 847-117-67-48

Nr konta:
18 1750 1325 0000 0000 1202 0481
BNP Paribas S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Damian Deka
email: damian@fhsmetek.pl
tel. 32 353 01 40

Specjalista ds. sprzedaży

Mateusz Kiełbasa
email: mateusz@fhsmetek.pl
tel. 32 255 82 73

Specjalista ds. sprzedaży / magazynier

Tomasz Maro
email: tm@fhsmetek.pl
tel. 32 255 82 73

Kierownik Oddziału

Radosław Heidenreich
email: rh@fhsmetek.pl
tel. 32 255 80 16

 

Oddział Włocławek

F.H. SMĘTEK

ul. Barska 12
87-800 Włocławek

email: wloclawek@fhsmetek.pl
tel.: 54 411 19 16
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek
8:00 — 16:00

Dane do faktury

F.H.SMĘTEK
ul. Klonowicza 80A
80-408 GDAŃSK
NIP: 847-117-67-48

Nr konta:
40 1750 1325 0000 0000 1202 0473
BNP Paribas S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Krzysztof Lewandowski
email: krzysztof@fhsmetek.pl
tel. 54 233 10 03

Specjalista ds. sprzedaży

Rafał Lewandowski
email: rafal@fhsmetek.pl
tel. 54 413 70 40

Specjalista ds. sprzedaży / magazynier

Dominik Szaradowski 
email: dominik@fhsmetek.pl
tel. 54 411 00 06

Specjalista ds. sprzedaży

Marcin Smętek
email: ms@fhsmetek.pl
tel. 54 411 19 16

Kierownik oddziału

Wojciech Smętek
email: wojciech@fhsmetek.pl
tel. 54 411 19 16